Profesionálny majiteľ firmy

Termíny externých seminárov (na ktoré ste mohli poslať 1-2 ľudí) nie sú do odvolania k dispozícii, sústreďujeme sa teraz na interné zlepšovanie firiem, priamo na ich palube.

 


 

majitel firmy

Aj vy ste ako zakladatelia prešli všetkým, čo si len dokážete predstaviť? Vymýšľali ste produkty a služby firmy, predávali to, fakturovali, vymáhali peniaze, dodávali, kontrolovali, korigovali, najímali ľudí, skrátka všetko toto osobne? Ak sa pozriete na to, že ste vybudovali vcelku úspešnú firmu, je pravdepodobné, že si za tento výkon môžete sami sebe poklepkať na rameno.

Je mnoho zakladateľov firiem, ktorí nechtiac ostali uviaznutí v operatíve a vieme, že títo zakladatelia, majitelia, spolumajitelia, mali na začiatku iné predstavy. Nesľubujeme, že budete lenivo vylihovať na jachte, ani znudene robiť cesty okolo sveta, uvidíte, že aj ako čistý majiteľ a zakladateľ máte čo robiť do úmoru. Zistíte čo by ste mali naozaj robiť!
Na tomto seminári vám odovzdáme dáta o tom, čo obnáša práca zakladateľa. Ukážeme vám, čo presne má robiť tzv. výkonný riaditeľ, či generálny riaditeľ. A nielen to, povieme aj, ako sa do tohto stavu dostať.

Povieme vám o nevyhnutnosti mať tých správnych ľudí okolo seba. Budeme hovoriť o princípoch aj krokoch na ceste k ideálnemu stavu. Pozrieme sa na anatómiu uviaznutia zakladateľa firmy v operatíve, aj na to, čo mal a hlavne čo má teraz urobiť v takej situácii.

Bude to pre niektorých „nervy drásajúci“ seminár, ale aj keď možno nebudete mať skvelé pocity z toho, čo budete počuť, budete istotne radi, že ste to počuli.

Na tento seminár môžete, dokonca máte, priviesť spolumajiteľov a kandidátov na šéfovské posty. Tu sa dozvedia to, čo by ste im možno ťažko vysvetľovali vy sami.